Karczowanie i Frezowanie Starych Pni Drzew

frezowanie pniGdy masz już drzewa usunięte z działki często pozostają korzenie i pniaki, których trudno się pozbyć. Faktycznie można je zamaskować ale ich widok będzie ci się naprzykrzał i psuł krajobraz. Profesjonalny drwal może usunąć te pozostałości za ciebie.

Usuwanie pni poprzez frezowanie

Stosując tą metodę można się pozbyć najbardziej upartych korzeni i pni. Ten proces usuwania polega na wykorzystaniu ciężkiego sprzętu, który używa specjalnych ostrzy do rozdrobnienia pni i korzeni. To, co pozostaje, to gołe miejsca, na które można posiać trawę lub zagospodarować kwiatami.

Sprzątamy po sobie

Kiedy zatrudnić kogoś do usuwania pni poprzez frezowanie lub karczowanie, nierzadko pozostanie ci zmagać się z pozostawionym bałaganem. Współpracując z Pracowity Ogrodnik, nie musisz się martwić o takie detale. Twój ogród lub działka będzie wyglądać dokładnie tak samo jak przed karczowaniem.

Koszt karczowania pni

karczowanie pniOczywiście możesz próbować samodzielnie usunąć uporczywe korzenie czy pnie drzew wypożyczając stosowny sprzęt. Należałoby jednak skalkulować czas i pracę jaką będziesz musiał w to włożyć. Nie mając doświadczenia w obsłudze tego typu urządzeń, możesz być nie do końca zadowolony z osiągniętych efektów. My zrobimy to za ciebie szybciej, sprawniej i już za kilkaset złotych. Cena za karczowanie pniaków wcale nie musi być wygórowana.

Jak zagospodarować przestrzeń po frezowaniu starych pni

usuwanie starych pni drzewProfesjonalny ogrodnik może nie tylko wykonać z ciebie usunięcie pni, ale również zaoferować sugestie jak udekorować wolną przestrzeń. Można utworzyć w ogrodzie ścieżki spacerowe lub zasadzić inne drzewa lub krzewy.

Eksperci z Pracowity Ogrodnik ocenią jaki rodzaj szlifierki do usunięcia pnia należy zastosować na podstawie wielkości i objętości pozostałości drzewostanu. Po wykonaniu pracy, oczyszczą wszelkie zanieczyszczenia i pozostawiony bałagan, a wszystko co ty będziesz zrobić, to obserwować i nadzorować cały proces. Działamy szybko i sprawnie. Nasze usługi w zakresie frezowanie, karczowanie i usuwanie pni świadczymy: Kraków, Bochnia, Wieliczka, Dobczyce, Proszowice, Skawina, Brzesko, Niepołomice, Limanowa, Nowy Sącz.

Słowa:

Slideshow